Paulius Šermukšnis grįžta į Ukmergės „Olimpą“

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Rudens pirmajam mėnesiui įpusėjus krepšinio pasaulis taip pat nestoja vietoje. Spalio 19-ąją dieną prasidedantis Regionų krepšinio lygos (RKL) sezonas žada begales karštų kovų, aistringų sirgalių palaikymo, daug sportinio intereso bei nenugalimo noro laimėti. Būtent tokių nuotaikų vedama yra Ukmergės „Olimpo“ ekipa, kurioje naujienų – kaip visuomet apstu. Šį kartą komanda yra paruošusi savo sirgaliams džiugią žinią – į komandą po 3 metų pertraukos grįžta Paulius Šermukšnis.

Tikriausiai reikėtų ilgai ieškoti žmogaus, kuris nežino P. Šermukšnio, prisidėjusio prie Ukmergės krepšinio puoselėjimo – nuo 2009 metų Sostinės krepšinio mokykloje (SKM) dirbęs P. Šermukšnis po 5-erių metų grįžo į Ukmergę ir tapo pirmuoju Ukmergės „Olimpo“ treneriu bei startavo Regionų krepšinio lygos sezone. Tris sezonus vadovavęs ekipos žaidimui aikštelėje Paulius Šermukšnis 2 kartus buvo vos per plauką nuo bronzinių medalių laimėjimo Ukmergei – 2015/2016 bei 2016/2017 metų sezonuose Ukmergės „Olimpui“ pavyko iškovoti kol kas aukščiausią – 4 vietą Regionų krepšinio lygoje per visą klubo istoriją. Šiais metais P. Šermukšnis išbandys save naujame amplua – sporto direktoriaus pareigose.

„Būsiu tarpinis žmogus tarp trenerio ir krepšininkų bei  komandos vadovo Nerijaus Vasiliausko. Stengiausi padėti treneriui naujų žaidėjų paieškose. Taip pat vienas iš tikslų –  sudaryti gerai veikiančią piramidę, kad vietiniai Ukmergės sporto centro auklėtiniai galėtų kuo lengviau ir greičiau  integruotis į vyrų krepšinį.“- paklaustas apie naujasias pareigas atsako P. Šermukšnis.

Taigi, Ukmergės „Olimpas“ artėjančiam sezonui ruošiasi iš pagrindų – klubo naujovių dar laukia tikrai ne viena, tad sekite mus Instagram bei Facebook socialiniuose tinkluose ir sužinokite naujienas pirmieji!

 

 

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti