„Olimpo“ vadovas Nerijus Vasiliauskas įteikia apdovanojimą „Trakų“ kapitonui.

Česlovo Švabinsko taurė iškeliavo į Trakus

Straipsnio autorius: Giedrius Auglys (uskolimpas.lt)


Šeštadienį Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse vyko draugiškas Regionų krepšinio lygos komandų krepšinio turnyras, skirtas treneriui Česlovui Švabinskui atminti.

Į Ukmergę atvyko Biržų „Biržai“, Kupiškio KK „Kupiškis“ ir Trakų KK „Trakai“. Mūsų miestui atstovavo Ukmergės „Olimpas“.

Pirmame pusfinalyje žaidę ukmergiškiai nepaliko jokių vilčių varžovams iš Kupiškio. Jau po pirmų dviejų kėlinių „Olimpas“ pirmavo net 40:11. Galutinis mačo rezultatas – 76:49 ukmergiškių naudai.

Antrame pusfinalyje jėgas išbandė Biržų ir Trakų atstovai. Atkakliame susitikime sąlygas diktavo trakiečiai. „Biržų“ ekipos krepšininkai pačioje rungtynių pabaigoje surengę spurtą varžovus pasivijo, tačiau tam, kad pakovotų dėl pergalės, jiems pritrūko laiko. 71:65 ir „Trakai“ finale.

Mače dėl trečios vietos pavargę biržiečiai neatsilaikė prieš daugiau poilsio turėjusius „Kupiškio“ krepšininkus. Jie vietą prizininkų trejete iškovojo gana lengvai. Galutinis rezultatas 89:67.

Turnyro vinimi tapo finalas tarp „Olimpo“ ir „Trakų“. Turnyro šeimininkai ir organizatoriai ukmergiškiai pirmame kėlinyje susikrovė dviženklį pranašumą. Tačiau tada „Olimpas“ sustojo. Atakos pradėjo strigti ir net paprasčiausi metimai iš po krepšio nepasiekdavo tikslo. Tuo pasinaudoję „Trakų“ komandos krepšininkai ne tik pasivijo priešininkus, bet ir nutolo. Tik mačo pabaigoje priartėjęs „Olimpas“ buvo priverstas pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 65:72.

Česlovo Švabinsko taurė ir pirmos vietos medaliai atiteko Trakų KK „Trakai“ krepšininkams. Prizininkams įteikti medaliai, visos komandos gavo rajono savivaldybės padėkos raštus.

Regionų krepšinio lyga prasideda jau šį ketvirtadienį, spalio 20 dieną, Ukmergėje. 19 valandą susitinka Ukmergės „Olimpas“ ir Vilniaus VKC.Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti