Du pralaimėjimai ir užvertos atkrintamųjų kovų durys (trenerio komentaras)

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Ukmergės „Olimpui“ pastaroji savaitė – ne iš lengvųjų. Ekipa sužaidė du susitikimus, kurių metu teko patirti du ypač skaudžius pralaimėjimus – rezultatu 58:81 nusileista Akmenės r. „Patriots-Cementas“ krepšininkams, o vakar gautas dar vienas smūgis į paširdžius – po finalinės rungtynių sirenos švieslentėje bedegant skaičiams 81:86, tauragiškiai galėjo džiaugtis iškovota pergale. Tiesa, tai taip reiškė, jog Ukmergės „Olimpas“ prarado progą patekti į  2019-2020 metų sezono RKL (Regionų krepšinio lygos) atkrintamąsias rungtynes.

Ukmergės „Olimpas“ – Akmenės r. „Patriots-Cementas“

Aikštės šeimininikų gretose rezultatyviausi buvo Edgaras Preibys (21 taškas, 12 at. kam., 26 naud. balai) ir Laurynas Jokubauskas (17 taškų, 4 at. kam., 5 rez. perd., 26 naud. balai).

Ukmergės „Olimpo“ ekipoje aktyviausias krepšinio aikštelėje buvo dviejų Karolių tandemas – 16 taškų į priešininkų krepšį sumetė Karolis Timofejevas (3 at. kam., 14 naud. balų), 14 – Karolis Bakanauskas (6 at. kam., 6 rez. perd., 5 išpr. praž., 18 naud. balai).

Ukmergės „Olimpas“ – Tauragės „Tauragė“

Tauragės „Tauragėje“ nesustabdomi buvo trys komandos žaidėjai – 20 taškų tolimais metimais sumetė Julius Kigas (11 naud. balų), po 19 pridėjo Tadas Rapolavičius (10 at. kam., 24 naud. balai) ir Osvaldas Braždžionis (7 at. kam., 3 rez. perd., 6 išpr. praž., 23 naud. balai).

Ukmergės krepšininkų sudėtyje tolimų metimų priešininkams taip pat nepagailėjo Rapolas Raižys (26 taškai, 3 at. kam., 4 rez. perd., 23 naud. balai) bei Karolis Timofejevas (19 taškų, 10 naud. balų), na o 21 tašką į tauragiškių krepšį pridėjo aukštaūgis Augustinas Mikštas.

Ukmergės „Olimpo“ vyriausiasis treneris Karolis Bakanauskas apie daug nervų kainavusias praėjusias rungtynes: „Šis savaitgalis mums buvo labai svarbus, tikrai jam ruošemės, tačiau nuvažiavus į Akmenę varžovai mus lenkė visur keliomis sekundėmis ir nesugebėjome demonstruoti savo geriausio žaidimo. Pralaimėjus KTU komandai vis dar mintimis pasvajojome apie atkrintamąsias rungtynes, tad visos mintys buvo sukauptos ties Tauragės ekipa. „Tauragei“  buvome neblogai pasiruošę, didžiąją rungtynių dalį kontroliavome susitikimo eigą, tačiau kelios labai grubios klaidos gynyboje ketvirtojo kėlinio gale leido varžovams patikėti pergale. Kad ir kaip bebūtų gaila, bet šių metų sezonas mums baigsis ketvirtadienį, tačiau komanda ruošis šioms rungtynėms kaip ir bet kurioms kitoms, kad 2019-2020 metų RKL sezoną pabaigtų pergalingai. Ačiū sirgaliams už palaikymą.“

Paskutiniąsias šio sezono rungtynes Ukmergės „Olimpas“ sužais ateinantį ketvirtadienį, vasario 27-ąją, 19 valandą, technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse, tad kviečiame visus sirgalius atvykti ir palaikyti Ukmergės ekipą paskutinėje kovoje šių metų RKL sezone.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti