I.Pagalys – „taisytinų dalykų yra dar labai daug, bet taip jau yra su jauna komanda – tai yra procesas“

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Praėjusį savaitgalį Ukmergės „Olimpas“ pasiruošimą artėjančiam sezonui užbaigė Ukmergėje – ukmergiškiai sužaidė draugiškas rungtynes su Marijampolės ekipa. Viso susitikimo metu baigtis nebuvo aiški – žaidimas ėjo taškas į tašką, tačiau pratęsimo metu „Sūduva-Mantinga-2“ rezultatu 68-89(8:10;18:18;17:15;20:20;5:26) įrodė savo pranašumą.

Rezultatyviausi šeimininkų gretose – Vytautas Saulis (15) bei Dovydas Sakalnikas (11). Marijampoliečius į priekį vedė Jaunius Davniukas, į „Olimpo“ krepšį sumetęs 19 taškų. Mantas Gelčius pridėjo 11.

Vyriausiasis Ukmergės „Olimpo“ treneris Ignas Pagalys nedaugžodžiauja: „Sužaidėme paskutines draugiškas rungtynes prieš sezono startą. Sužaidėme neblogai, gaila tik, kad komandoje keli žaidėjai yra traumuoti, tad vaizdas galėjo būti dar geresnis. Žinoma, taisytinų dalykų yra dar labai daug, bet taip jau yra su jauna komanda – tai yra procesas. Stengsimės tobulėti.“

Jau spalio 25 dieną, 18 valandą, Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje, vyks didelė šventė – RKL (Regionų krepšinio lygos) sezono atidarymas, kurio metu Ukmergės „Olimpas“ sužais pirmąsias rungtynes su Klaipėdos „LCC tarptautinio universiteto“ komanda. Krepšinio kovų startas jau netrukus!

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow