Įtemptų kontrolinių rungtynių pabaigoje teko pripažinti pralaimėjimą

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)

Antradienio vakarą, paskutiniąją rugsėjo kalendorinę dieną, Ukmergės „Olimpas“, tęsdamas pasiruošimo etapą artėjančiam Regionų krepšinio lygos (RKL) sezonui, savo jėgas išbandė su Vilniaus „Perlo“ krepšininkais. Po be galo įtemptų susitikimo ketvirčių, rezultatu 78:85 (21:17;16:22;19:17;22:29) pergalę šventė Nacionalinėje krepšinio lygoje šį sezoną žaisiantys namų aikštės šeimininkai – „Perlo“ ekipa.

Sėkmingai pirmąjį ir trečiajį kėlinius sužaidę ukmergiškiai visų rungtynių metu neleido varžovams įgyti didelio taškų pranašumo bei rezultatą palaikė apylygį. Visgi likus vos kelioms minutėms iki mačo pabaigos, kelios priešininkų greitos ir rezultatyvios atakos privertė pergalę atiduoti vilniečiams į rankas. Rezultatyviausiai Ukmergės „Olimpo“ gretose šiame susitikime sužaidė Karolis Bakanauskas, į Vilniaus „Perlo“ krepšį sumetęs 13 taškų, atkovojęs 5 kamuolius bei surinkęs 15 naudingumo balų. Po 12 taškų pridėjo komandos aukštaūgis Augustinas Mikštas (5 at. kam., 13 naud. balų) bei ukmergiškis Nojus Verbickas (4 at. kam., 7 naud. balai). Taip pat 9 taškais galutį rezultatą švieslentėje papildė Justinas Sakalauskas (7 at. kam., 14 naud. balų) ir Kšyštof Songin (8 naud. balai). Priešininkų komandos tarpe didžiausiu taškų kiekiu Ukmergės ekipą nubaudė „Perlo“ kapitonas Martynas Pacevičius, sumetęs 19 taškų, atkovojęs 8 kamuolius bei surinkęs 12 naudingumo balų. Rezultatyvumu aikštelėje pastarajam talkino Adas Šimonis, kuris per beveik 25 minutes aikštelėje pelnė 14 taškų bei surinko 11 efektyvumo balų.

Ukmergės „Olimpo“ pasiruošimo etapas – įgavęs pagreitį, o iki 2020/2021 metų Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono starto liko visai nedaug. Tad palaikykite savo miesto komandą svarbiausiose šių metų kovose!

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.