Kaune pergalė išslydo iš rankų

Straipsnio autorius: Giedrius Auglys (uskolimpas.lt)


Antrąją nesėkmę RKL A diviziono varžybose patyrė Ukmergės „Olimpas“. Šeštadienio popietę Kaune pralaimėta VDU-2 krepšininkams. 

Praėjusio sezono skriaudikai, užkirtę kelią į B diviziono finalą, ir pirmose šio sezono tarpusavio rungtynėse buvo nepalaužiami. Ukmergiškiai gerai pradėjo mačą. Tvarkinga gynyba gniuždė varžovų puolimą. Po pirmo kėlinio pirmavome 21:11. Antro kėlinio pabaigoje turėjome 14 taškų pranašumą, o į didžiąją pertrauką išėjome rezultatui esant 30:20. Tačiau rungtynių lūžis įvyko trečiame ketvirtyje.

Sakyti, kad VDU krepšininkų ginklas – tritaškiai, turbūt nereikia. Nuo jo ne kartą yra nudegęs ir „Olimpas“. Toliašaudė kauniečių artilerija ir šeštadienio mačo metu juos sugrąžino į rungtynes. Tritaškių kanonus pradėjo Lukas Žukauskas, smeigęs du be atsako. Kauniečių komandos džiaugsmo šūksniai tapo ypatingai garsūs. Jie sustiprėjo, kai po nesėkmingos „Olimpo“ atakos dar vieną tritaškį pataikė Šarūnas Stiklakis. Vos per dvi minutes skirtumas sumažėjo iki minimumo – 30:29. Kėlinio problemos tuo nesibaigė, pagauti gero žaidimo bangos varžovai ketvirtį laimėjo 25:10 ir prieš paskutines dešimt rungtynių minučių buvo priekyje 45:40.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis. „Olimpas“ nebuvo linkęs sudėti ginklų, tačiau svarbiausių atakų metu, kai buvo galima persverti rezultatą, to padaryti nepavykdavo. Intrigą iki pat galo išlaikė Modestas Gilys, kuris likus 17 sekundžių pataikė tritaškį ir sumažino skirtumą iki vieno taško. Tas pats M. Gilys galėjo išplėšti pratęsimą, bet likus penkioms sekundėms jo mestas tritaškis skriejo pro šalį. Galutinis mačo rezultatas – 68:64 VDU-2 naudai ir Kauną „Olimpas“ vėl palieka nuleidę galvas.

Po šio pralaimėjimo „Olimpas“ turi tris pergales ir dvi nesėkmes. Kitos rungtynės penktadienį, Kauno rajone.

untitled

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti