L. Baranausko nuotr.

Dar vienas naujokas – Eduardas Rogačiovas

Straipsnio autorius: Giedrius Auglys (uskolimpas.lt)


Komandos komplektavimas tęsiasi. „Olimpą“ papildė vienas geriausių praėjusio sezono RKL B diviziono krepšininkų Eduardas Rogačiovas.

27-erių metų amžiaus, 198 cm ūgio ir 95 kilogramų svorio sunkusis kraštas pastaruosius du sezonus rungtyniavo Pabradės „Žeimenoje“. Vienoje stipriausių RKL B diviziono komandų jis buvo tarp lyderių. E. Rogačiovas pernai rinko po 15 taškų ir atkovojo 6 kamuolius bei atlikdavo po 4,4 rezultatyvaus perdavimo. Be to, puolėjas dvitaškius metė 56,7% taiklumu, o tritaškius – 43,2%.

Eduardas 2016-aisiais buvo pakviestas atstovauti RKL rinktinei žvaigždžių dienos rungtynėse, taip pat šioje šventėje jis dalyvavo ir tritaškių metimo konkurse.

„Olimpo“ treneris Paulius Šermukšnis sakė, jog E. Ragačiovas komandai įneš universalumo. „Tokio žmogaus mes ieškojome nuo pat komandos komplektavimo pradžios. Eduardas gerai žaidžia tiek nugara, tiek veidu į krepšį. Tikimės, kad jo geros charakterio savybės ir žinojimas, ką reiškia būti lyderiu, padės komandai psichologiškai“, – kalbėjo strategas.

Kaip jau skelbėme anksčiau, prie komandos šiais metais prisijungė Dominykas Zupkauskas, Rokas Janickas ir trys Ukmergės sporto centro auklėtiniai – Justinas Sakalauskas, Domantas Gečys ir Nojus Verbickas.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow