asssddfff

Mažasis finalas pradėtas nesėkme

Trečiadienį Ukmergės „Olimpas“ pralaimėjimu pradėjo Regionų krepšinio lygos mažojo finalo seriją iki trijų pergalių su Gargždų SC ekipa.

Pirmas mačas dėl bronzos vyko Gargžduose, kur ukmergiškius priėmė reguliariojo sezono nugalėtojai. Inirtingas ir lygus mūšis vyko kone visų runtynių metu. Pirmaujanti komanda keitėsi 14 kartų, o dešimt sykių rezultatas buvo lygus.

Gargždiškiai didelį žingsnį pergalės link žengė ketirto kėlinio viduryje, kai sugegėjo atitrūkti devyniais taškais. Likus minutei, „Olimpo“ krepšininkai skitumą sušvelnino iki dviejų taškų. Vis dėlto lemiamas sekundes geriau sužaidė aikštės šeimininkai. Galutinis mačo rezultatas – 90:86 Gargždų SC naudai.

Daugiausia žalos ukmergiškiams pridarė kone žinomiausias šio sezono RKL žaidėjas – Simonas Serapinas. Buvęs žalgiritietis į „Olimpo“ krepšį įmetė 32 taškus, krepšį atakuodamas net 83% taiklumu.

Rezultatyviausiai „Olimpo“ gretose žaidė Eduardas Rogačiovas, įmetęs 24 taškus, komandos kapitono Pauliaus Joneliūno sąskaitoje 15 taškų.

Antros serijos rungtynės vyks balandžio 14 dieną, panktadienį, 18.45 valandą, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse.