Namo grįžo tuščiomis

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Praėjusio penktadienio (11-23) vakarą Ukmergės „Olimpas“ surėmė pečius su vietos “Kretingos” komanda. Rezultatu 72-79 (19:16;22:20;18:22;13:22) ukmergiškiams teko pripažinti priešininkų pranašumą. Nors pirmieji susitikimo ketvirčiai Ukmergės komandai buvo sėkmingesni, visgi Kretingos “Kretinga” nenusileido ir neleido parsivežti pergalės į Ukmergę.

Namų valdose žaidusią komandą į priekį vedė Tadas Mažeika (16 taškų, 7 atkovoti kamuoliai, 17 naud. balų), Dominykas Matutis (14 taškų, 20 naud. balų), Kornelijus Stonkus ( 12 taškų, 11 naud. balų) bei Rytis Zabita. Vidurio puolėjas į priešininkų krepšį sumetė 13 taškų, atkovojo net 18 kamuolių bei surinko 29 naudingumo balus.

Ukmergės „Olimpo“ gretose visišku lyderiu tapo Vytautas Saulis, kuris į savo sąskaitą įsirašė 26 taškus bei 30 naudingumo balų.

Jau šiandien, 16 valandą Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje „Olimpas“ namuose priims bendravardį bei vieną iš RKL (Regionų krepšinio lygos) favoritų – Plungės „Olimpą“.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti