Naujuoju Ukmergės „Olimpo“ vyriausiuoju treneriu tapo L. Dulinskas

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Kol Ukmergės „Olimpo“ ekipos krepšininkai intensyviai ruošiasi artėjančiam Regionų krepšinio lygos (RKL) sezonui, vyriausiojo trenerio paieškos pagaliau baigtos. Prie pagrindinio komandos vairo stoja 25-erių metų Laurynas Dulinskas.

Vyriausiasis Ukmergės „Olimpo“ treneris L. Dulinskas artėjančiam RKL sezonui kvėpuojant į nugarą yra pasiruošęs ryžtingai: „Vienas pagrindinių tikslų yra pagalba tobulėti jauniems žaidėjams. Be abejonės, skirsim daug laiko ir dėmesio individualiems tobulėjimams, taip pat kovosim dėl kiekvienos pergalės 100 procentų pajėgumu. Esam jauni ir alkani pergalių.“

2014 metais trenerio karjerą pradėjęs L. Dulinskas jau yra sukaupęs nemažą dalį patirties šioje srityje – tris metus treniravęs Marijampolės „Sūduvos“ ekipą jau spėjo iškovoti du aukso medalius Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL), taip pat 2017-ųjų metų vasarą trenerio rolę atliko Lietuvos vaikinų jaunimo iki 20 metų (U20) rinktinėje. Verta paminėti, jog artėjantis sezonas RKL kovose L. Dulinskui nėra pirmasis – 2018-2019 metais perspektyvusis treneris vedė į priekį tuometinę Tauragės „Fortūnos-Agavos“ (dabar žinoma kaip Tauragės „Tauragė“) komandą ir reguliariajame sezone užėmė 7-ąją vietą. Be abejo, didžiausias šuolis trenerio karjeroje buvo praėjusiais metais, kuomet savo jėgas išbandė Lietuvos aukščiausioje krepšinio lygoje – LKL (Lietuvos krepšinio lyga). 2019-2020 metų sezone L. Dulinskas treniravo Kėdainių „Nevėžio“ ekipą bei talkino vyriausiajam šios komandos treneriui Mariui Kiltinavičiui.

 

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti