Ingridos Pociūtės nuotr.

„Olimpą“ į pergalę vedė komandos kapitonas

Straipsnio autorius: Giedrius Auglys (uskolimpas.lt)


Šeštadienį Ukmergės „Olimpas“ namuose susitiko su vienintele iki šio mačo be pralaimėjimų RKL rungtyniavusia Kretingos „Kretinga“.

Savų sirgalių palaikomas „Olimpas“ susitikimą pradėjo spurtu 8:0. Geras ukmergiškių žaidimas nuo mačo pradžios išmušė iš vėžių svečius. Pirmąjį kėlinį šeimininkai baigė būdami priekyje rezultatu 21:10. Antrojo ketvirčio metu skirtumas tarp komandų stabilizavosi ir sužaidus pusę mačo „Olimpas“ pirmavo 38:25.

Pirma trečio kėlinuko pusė, atrodė, nežadėjo nieko naujo, tačiau „Kretingos“ krepšininkai nebuvo linkę taip lengvai sudėti ginklų. Jie sugebėjo surengti spurtą, kurį laimėjo rezultatu 13:3 ir prieš pat lemiamą dešimties minučių atkarpą priartėjo 53:48. Tačiau „Olimpo“ žaidėjai svečiams nesuteikė jokių vilčių sugrįžti į rungtynes ir kovoti dėl pergalės. Visą laiką pirmavusi Ukmergės komanda laimėjo mačą rezultatu 74:61.

Vienas pagrindinių vedlių į pergalę buvo komandos kapitonas Paulius Joneliūnas. Jis baudos aikštelėje darė tai, ką norėjo – pelnė 24 taškus, atkovojo 14 kamuolių. Jam sėkmingai talkino 11 taškų įmetęs Rokas Janickas bei po dešimt pelnę Eduard Rogačiov ir Paulius Bružauskas.

Nemažiau svarbus buvo ir gynybos indėlis. Per pirmas dvidešimt minučių praleisti tik 25 taškai, o varžovų lyderis Aidas Viskontas, iki šiol vidutiniškai per rungtynes rinkęs po 15,5 taško, surinko viso labo 3. Iš žaidimo A. Viskontas pataikė vos 1 metimą iš 8.

Ukmergės „Olimpo“ treneris Paulius Šermukšnis po rungtynių teigė, jog rungtynių planas pavyko, o varžovų, kaip dar nepralaimėjusios komandos, statusas buvo naudingesnis mums, o ne jiems patiems.

Artimiausios „Olimpo“ rungtynės lapkričio 4 dieną, pentkadienį, 19 valandą namuose. Varžovas – Klaipėdos LCC tarptautinis universitetas.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti