facebook.com nuotr.

„Olimpą“ papildė Rokas Janickas

Straipsnio autorius: Giedrius Auglys (uskolimpas.lt)


Ukmergės „Olimpas“ aktyviai darbuojasi komandos formavime. Ukmergėje ateinantį sezoną matysime Roką Janicką. 

R. Janickas  – 186 cm ūgio gynėjas, praėjusiame sezone rungtyniavo Regionų krepšinio lygos A divizione. Nors jo atstovaujamai Kauno rajono „ASU-Tornado“ ekipai sezonas nebuvo sėkmingas, kadangi per 30 rungtynių laimėtos buvo vos vienerios, R. Janickui sezonas buvo vienas geriausių karjeroje.

Atakuojančio gynėjo ir įžaidėjo pozicijose galintis rungtyniauti dvidešimt dviejų metų krepšininkas pernai rinko po 17,5 taško ir 3,8 rezultatyvaus perdavimo. Taip pat jis perimdavo net 2,9 kamuolius per susitikimą ir pagal šį statistikos rodiklį neturėjo sau lygių lygoje.

Vaizdo įraše R. Janicko šūvis ištraukęs pratęsimą. Žiūrėti nuo 1:33 min.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti