„Olimpas“ kibo į darbus – įpusėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Ukmergės „Olimpo“ vyrų krepšinio komanda pradėjo rengimąsi naujajam 2018-2019 metų Regionų krepšinio lygos (RKL) sezonui. Antrus metus iš eilės prie ekipos vairo stojęs Ignas Pagalys krepšininkus pirmosioms treniruotėms subūrė Vilniuje. Pirmomis rimtomis pratybomis tapo pirmojo rudens savaitgalio susitikimai su Kfum Lidingö Basket komandomis iš Švedijos.

Pirmasis mačas, kovojant su švedų dublerių komanda, pasibaigė Ukmergės krepšininkų pergale rezultatu 86:61.Naudingiausi bei rezultatyviausi šį kartą buvo du „Olimpo“ žaidėjai – Lukas Buitkus (31 naud. b., 16 tšk.) bei Gustas Giedraitis (30 naud. b., 15 tšk.). Antrųjų rungtynių metu Ukmergės komanda vėl įrodė savo pranašumą prieš pagrindinę Kfum Lidingö Basket komandą – 68-57. L. Buitkus (17 naud. b., 8 tšk.) ir G. Giedraitis (20 naud. b., 8 tšk.) vėl tapo naudingiausi komandoje.

Vyriausiasis Ukmergės „Olimpo“ treneris I. Pagalys neslepia, jog laukia labai daug rimtų, tačiau malonių iššūkių – komplektuojama praktiškai nauja sudėtis. Iš praėjusių metų sudėties liks tik keli krepšininkai. Komanda bus jauna, ambicinga, ištroškusi darbo, pergalių ir noro tobulėti: „Kol kas pasiruošimas sezonui nešlubuoja, viskas einasi neblogai, trūksta dar kelių žaidėjų, tad dairomės rinkoje, bet iš esmės treniruotėms tai nekenkia, nes turime daug jaunų, perspektyvių atletų, kurie kabinasi į 12-tuką. Taip pat laukiame sugrįžtančių dviejų žaidėjų iš Amerikos. Jie turėtų atvykti jau netrukus. Norisi pasidžiaugti treniruočių procesu. Dirbame nemažai ir sunkiai, turime daug ko išmokti, bet jau dabar jaučiasi progresas.“ Treneris neslepia, jog keli žaidėjai vis dar yra stebimi peržiūroje.
Norime priminti, jog Ukmergės „Olimpo“ vyrų krepšinio komanda ir toliau varžysis Regionų krepšinio lygoje bei bandys siekti aukščiausių tikslų.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow