A. Čiža foto.

„Olimpas“ Molėtuose patiesė „Ežerūną-Karį“

Straipsnio autorius: Giedrius Auglys (uskolimpas.lt)


Ukmergės „Olimpo“ draugiškų varžybų ciklas, ruošiantis Regionų krepšinio lygos kovoms, įsibėgėja. Ukmergiškiai išvykoje privertė pasiduoti Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ekipą.

Spalio 1 dienos vidurdienį Molėtų krepšinio arenoje prasidėjo rungtynės tarp vietos „Ežerūno-Kario“ ir Ukmergės „Olimpo“. NKL ekipa mūsų komandos neišgąsdino ir po atkaklios kovos pergalė rezultatu 73:67 buvo ukmergiškių rankose.

Nors susitikimas buvo apylygis, „Olimpui“ antrame kėlinyje buvo pavykę išsiveržti į priekį 9 taškais (24:15). Tačiau aukštesnėje lygoje rungtyniaujantys molėtiškiai netruko pasivyti. Rungtynės vyko taškas į tašką, kol prasiėjus ketvirtam kėliniui „Ežerūno-Kario“ krepšininkai atliko spurtą ir išsiveržė 7 taškais. Vis dėlto „Olimpo“ tas neišgąsdino. Sėkmingo komandinio žaidimo tiek puolime, tiek gynyboje dėka ukmergiškiai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Ketvirčio pradžioje išsiveržę molėtiškiai sustojo ir iš viso per kėlinį pelnė tik 12 taškų. Tuo tarpu „Olimpas“ įmetė 21.

Ukmergiškių gretose rungtyniavo du nauji krepšininkai – pernai Vilniaus „Lietuvos ryto“ antroje komandoje žaidę Edvinas Lebeckas ir Ignas Repčys. Be to, į komandą grįžo Domantas Zubrickis. Rungtynes dėl nedidelių traumų praleido Paulius Joneliūnas ir Žygimantas Čiurinskas, Paulius Bružauskas šiuo metu yra išvykęs.

Galutinę komandos sudėtį planuojama pristatyti kitą savaitę.

Rezultatyviausiai Ukmergės „Olimpo“ gretose rungtyniavo Modestas Gilys, pelnęs 14 taškų. E. Rogačiovo sąskaitoje 13, E. Lebecko – 12 taškų.

Molėtų „Ežerūno-Kario“ gretose Albertas Valiulis įmetė 24 taškus.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti