„Olimpas“ patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Pirmąjį lapkričio penktadienį (11-02) Ukmergės „Olimpas“ rezultatu 97:101 (22:28;32:24;23:29;20:20) nusileido Akmenės ekipai – tai trečia ukmergiškių nesėkmė Regionų krepšinio lygos (RKL) reguliariajame sezone.

Akmenės SC-„Grūditos“ gretose rezultatyviausias buvo atakuojantis gynėjas Jokūbas Švambaris – jo sąskaitoje 23 pelnyti taškai bei 26 naudingumo balai. 19 taškų pelnė Mantas Košelis, 15 – Augustas Žilinskas.

Ukmergės komandoje geriausiai atakas taškais realizavo dvidešimtmetis Edvinas Lebeckas (27 taškai, 6 at. kamuoliai, 23 naud. balai) bei Mantas Vavilovas (25 taškai, 6 at. kamuoliai, 29 naud. balai). 10 kamuolių atkovojo Ignas  Bilinskas.

Nors trečiasis mačas ir buvo nesėkmingas, pastarosios komandos strategas nenusimina: „Noriu padėkoti vyrams už kovą ir pasiaukojimą. Pralaimėjome, tačiau kovojome ir atidavėme visas jėgas. Puolime vaizdas neblogas, didžiausias problemas turime gynyboje, tą bandysime taisyti artimiausiu metu. Šiandien nauja diena, naujos rungtynės, stengsimės pasirodyti kuo geriau prieš svečius iš Raseinių.“

Jau šiandien, 16 valandą, Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje Ukmergės „Olimpas“ susitiks su Raseinių „Raseiniai“ ekipa.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow