„Olimpas“ pralaimėjo Plungėje

Straipsnio autorius: Giedrius Auglys (uskolimpas.lt)


Po pergalingo ketvirtadienio starto RKL A divizione Ukmergės „Olimpo“ laukė šeštadieninė kelionė į Žemaitiją. Čia mūsų varžovais buvo Plungės „Olimpas“. Deja, pratęsti pergalių serijos nepavyko.

Po tolimos kelionės į šalies vakarus ukmergiškių laukė nesvetingai juos sutikti pasiruošę Plungės komandos sirgaliai, kurie rungtynių metu užkūrė tikrą pirtį. Vis dėlto susitikimo pradžioje ši atmosfera jiems nedavė tiek, kiek šeimininkai norėjo. Ukmergiškiai mačą pradėjo gerai ir po pirmo kėlinuko pirmavo 24:19.

Vis dėlto šios persvaros išlaikyti nepavyko. Šeimininkai pradėjo geriau kovoti dėl atšokusių kamuolių, sėkmingai metė iš toli ir nutolo. Nors dėjo dideles pastangas, grįžti į rungtynes mūsiškiams nepavyko. Galutinis rungtynių rezultatas – 81:70 Plungės „Olimpo“ naudai.

Daugiausia taškų Ukmergės „Olimpo“ gretose pelnė Modestas Gilys 22 (6/7 tritaškiai), Eduardas Rogačiovas 20 (9 atkovoti kamuoliai).

Plungės ekipoje rezultatyviausiai žaidė 17 taškų įmetęs Eimantas Žilius.

Ukmergės „Olimpo“ treneris Paulius Šermukšnis po rungtynių teigė, kad komandai tai buvo geras patikrinimas. „Žaidėme labai specifines rungtynes. Žemaitijoje atmosfera buvo tikrai priešiška, tačiau mums, kaip jaunai komandai, tai tuo pačiu yra ir grūdinantis dalykas. Sezono pradžioje tokios rungtynės gali išeiti į naudą. Pamatėme, ko dar trūksta. Turime išmokti žaisti, kai aplink visi yra prieš mus. Buvo epizodų, kai galėjome perlaužti rungtynių eigą, tačiau vietomis tiesiog perspaudėme“, – sakė jis.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti