„Olimpo“ nesėkmių virtinė tęsiasi

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)

Praėjusį šeštadienį (11-10) Ukmergės „Olimpas“ patyrė dar vieną nesėkmę – rezultatu 86:91 (18:21;24:27;25:15;19:28) nusileido svečiams iš Kelmės. Visą rungtynių laiką aikštelėje tvyrojo įtampa, komandos sekė viena kitai įkandin, kas lėmė neaiškią susitikimo baigtį iki pat paskutiniosios ketvirtojo kėlinio minutės.

Kelmės „Kelmėje“ geriausiai sužaidė buvęs LKL (Lietuvos krepšinio lygos) krepšininkas Arvydas Čepulis. Lengvasis kraštas pelnė 28 taškus bei surinko 33 naudingumo balus. Jam talkino Aivaras Galkauskas (19 taškų, 8 at. kam., 20 naud. balų).

„Olimpo“ gretose šįkart į priekį vedę krepšininkai – Mantas Vavilovas (18 taškų, 12 naud. balų), Žilvinas Kubilius (16 taškų, 20 naud. balų), Edvinas Lebeckas (15 taškų, 9 at. kam, 16 naud. balų). Taip pat rezultatyvumu pasižymėjo ir Vytautas Saulis – atakuojantis gynėjas į savo sąskaitą įsirašė 15 taškų, atkovojo 8 kamuolius bei surinko 28 naudingumo balus.

Sekantis ukmergiškių susitikimas lapkričio 16 dieną Šilalėje prieš vietos Šilalės „Lūšies“ komandą.