Pasiekta pirmoji pergalė pasiruošimo etape

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Paskutinįjį rugsėjo penktadienį, rugsėjo 25-ąją, Ukmergės „Olimpo“ krepšininkai svečiuose surėmė pečius su vietos Vytauto Didžiojo universiteto ekipa. Po išties įtemptų rungtynių ketvirčių rezultatu 73:71 (25:23;20:19;17:15;11:14) pergalę namo vežėsi ukmergiškiai.

Beveik visus susitikimo kėlinius pirmavę Ukmergės „Olimpo“ krepšininkai savo pasiruošimo etapo sąskaitoje turi pirmąją pergalę, kuri, kaip žinia, tik įrodo, jog priešsezoninių treniruočių ciklas teikia realias naudas. Tai patvirtina ir rezultatyvumo rodikliai – „Olimpo“ puolimo aikštelėje vyravo komandinis darbas, nes vieno aiškaus lyderio nebuvo. Po 11 taškų į varžovų krepšius sumetė ukmergiškiai Nojus Verbickas ir Justinas Sakalauskas, po 10 pridėjo ekipos aukštaūgis Augustinas Mikštas ir joniškietis Gvidas Rupeika.  9 taškais galutinį rezultatą papildė Kšištof Songin, o vilniečių Rapolo Raižio ir Juliaus Vainiaus sąskaitose atsispindi po 9 taškus.

Kitos kontrolinės Ukmergės „Olimpo“ rungtynės laukia jau kitą savaitę, trečiadienį, kuomet savo jėgas išbandys kovoje su Vilniaus „Perlo“ ekipos krepšininkais.

 

 

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti