Pasiruošimą sezonui tęsiantis „Olimpas“ nusileido Molėtų „Ežerūno“ ekipai

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Besiruošdami ateinančiam Regionų krepšinio lygos sezonui (RKL) Ukmergės krepšininkai rugsėjo 13 dieną sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes. Šį kartą „Olimpas“ rezultatu 75:101 (19:31,14:21,20:29,22:20) nusileido Molėtų „Ežerūno“ komandai.

Molėtų klubas jau įpusėjus rungtynėms turėjo solidų pranašumą (52:33), tad antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas. Nors pasinaudoję varžovų atsipalaidavimu ukmergiškiai ketvirtąjį kėlinį žaidė apylygiai, rungtynių nugalėtojas nekėlė abejonių.

Rezultatyviausias Ukmergės „Olimpo“ gretose – Dominykas Bučas, į priešininkų krepšį sumetęs 17 taškų.

Vyriausiasis komandos treneris I. Pagalys neslėpė džiaugsmo, jog pavyko įgyvendinti galimybę sužaisti draugiškas rungtynes su Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) komanda: „Aišku, pajėgumai skiriasi, tačiau mano vyrai puikiai atsilaikė fiziškai ir nepasimetė, priėmė brandžius sprendimus ir tikrai galiu pasakyti, kad džiaugiuosi vaizdu, kurį mačiau. Rezultatas neigiamas, bet vaizdas mane tenkino. Ne visada tik skaičiai pasako viską apie rungtynes. Žinoma, turime dar daug silpnų vietų, kur reikia dirbti, bet pradžia jau yra ir judame į priekį, matome savo žaidėjų potencialą kilti.“

Ukmergės „Olimpo“ krepšininkai pasirengimą naujam sezonui tęs žaisdami draugiškas rungtynes prieš Vilniaus studentų komandas.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow