Dainiaus VYTO nuotr.

Pergalė Vilniuje. Lemiamos rungtynės vyks Ukmergėje

Straipsnio autorius: Giedrius Auglys (uskolimpas.lt)


Kovo 11-ąją Ukmergės „Olimpas“ parodė, kad po pirmos nesėkmės ketvirtfinalyje nesiruošia nuleisti rankų ir Vilniuje pasiekė revančą. VKC krepšininkai nugalėti rezultatu 87:77.

Po pralaimėjimo namuose ukmergiškiai buvo atsidūrę ties bedugnės kraštu ir norint, kad viltis iškovoti medalius liktų gyva, reikėjo žūtbūt iškovoti pergalę išvykoje. Šiam tikslui pasiekti visas pastangas ir užsidegimą kovoti parodė ne tik mūsų krepšininkai. Vilnuje į Mykolo Romerio universiteto salę palaikyti komandos susirinko ir ištikimiausi „Olimpo“ fanai.

Užsivedę olimpiečiai nuo pirmų minučių rodė aukštą varžybų tempą. Po sėkmingų atakų iš savo vietų kilo visas atsarginis ukmergiškių suolelis. Vis dėlto rezultatyvioje pirmoje mačo pusėje susikrauti didelio pranašumo nepavyko. Po dviejų kėlinių švieslentėje degė 50:42.

Lemiamu tapo trečias ketvirtis. Taiklūs ukmergiškių metimai, sėkmingos greitos atakos ir geras žaidimas gynyboje paliko varžovus užnugaryje. Prieš paskutines dešimt minučių atsiplėšėme šešiolikos taškų skirtumu.

Nors vilniečiai paskutiniame kėlinyje buvo skirtumą sumažinę iki vienženklio skaičiaus, tačiau „Olimpas“ jiems apie pergalę pagalvoti neleido – serija grįžta į Ukmergę.

Rezultatyviausiai Ukmergės „Olimpo“ gretose žaidė Dominykas Zupkauskas, pelnęs 23 taškus, Simonas Januškis įmetė 22. Savo universalumą parodė Eduard Rogačiov. Jis mače surinko trigubą dublį – pelnė 13 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Lemiamos ketvirtfinalio rungtynės vyks antradienį, Technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti