Dainiaus VYTO nuotr.

Pergalė Vilniuje. Lemiamos rungtynės vyks Ukmergėje

Kovo 11-ąją Ukmergės „Olimpas“ parodė, kad po pirmos nesėkmės ketvirtfinalyje nesiruošia nuleisti rankų ir Vilniuje pasiekė revančą. VKC krepšininkai nugalėti rezultatu 87:77.

Po pralaimėjimo namuose ukmergiškiai buvo atsidūrę ties bedugnės kraštu ir norint, kad viltis iškovoti medalius liktų gyva, reikėjo žūtbūt iškovoti pergalę išvykoje. Šiam tikslui pasiekti visas pastangas ir užsidegimą kovoti parodė ne tik mūsų krepšininkai. Vilnuje į Mykolo Romerio universiteto salę palaikyti komandos susirinko ir ištikimiausi „Olimpo“ fanai.

Užsivedę olimpiečiai nuo pirmų minučių rodė aukštą varžybų tempą. Po sėkmingų atakų iš savo vietų kilo visas atsarginis ukmergiškių suolelis. Vis dėlto rezultatyvioje pirmoje mačo pusėje susikrauti didelio pranašumo nepavyko. Po dviejų kėlinių švieslentėje degė 50:42.

Lemiamu tapo trečias ketvirtis. Taiklūs ukmergiškių metimai, sėkmingos greitos atakos ir geras žaidimas gynyboje paliko varžovus užnugaryje. Prieš paskutines dešimt minučių atsiplėšėme šešiolikos taškų skirtumu.

Nors vilniečiai paskutiniame kėlinyje buvo skirtumą sumažinę iki vienženklio skaičiaus, tačiau „Olimpas“ jiems apie pergalę pagalvoti neleido – serija grįžta į Ukmergę.

Rezultatyviausiai Ukmergės „Olimpo“ gretose žaidė Dominykas Zupkauskas, pelnęs 23 taškus, Simonas Januškis įmetė 22. Savo universalumą parodė Eduard Rogačiov. Jis mače surinko trigubą dublį – pelnė 13 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Lemiamos ketvirtfinalio rungtynės vyks antradienį, Technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse.