Permainos „Olimpo“ klube – už komandos vairo stoja K. Bakanauskas

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


RKL (Regionų krepšinio lygos) 2019-2020 metų sezone pastaruoju metu gana tvirtai žygiuojantis Ukmergės „Olimpas“ – kupinas pokyčių. 11-13 vietas su Akmenės r. „Patriot-Cementas“ bei Kauno technologijos universiteto ekipomis besidalijantis Ukmergės klubas turi naująjį vyriausiąjį trenerį – tai antrąjį sezoną iš eilės „Olimpą“ RKL kovose atstovaujantis Karolis Bakanauskas.

23-erių metų krepšininkas pakeičia gruodį abipusiu sutarimu Ukmergės „Olimpą“ palikusį strategą Marių Pavlovskį. Visgi į suteiktą galimybę tapti pagrindiniu komandos treneriu K. Bakanauskas žiūri realistiškai: “ Visų pirma, savęs nelaikau treneriu, nes šios profesijos žmonės turi patirties tokioje srityje, yra savo srities profesionalai ir turi atitinkamą išsilavinimą, todėl stengiuosi tiesiog perteikti savo patirtį, įgytą pas gerus trenerius, jaunesniems komandos draugams. Iš pat pradžių manėme, jog trenerio pareigas užimsiu laikinai ir mane pakeis atitinkamas specialistas, tačiau aplinkybės taip susiklostė, kad teks šias pareigas užimti iki sezono galo. Auksinio rezultato pažadėti negaliu, bet pažadu, kad tikrai dėl to sunkiai dirbsime ir stengsimės nenuvilti žmonių, kurie mumis tiki.“

Būtina paminėti, kad tai ne vienintelis dalykas, per pastarąjį mėnesį pasikeitęs komandoje – ant krepšinio aikštelės parketo dėvint „Olimpo“ marškinėlius nebepamatysime Modesto Mackevičiaus.

Jau šiandieną Ukmergės „Olimpas“ stos į kovą su vietos Kauno r. „Omegos“ komanda. Šiuo metu pastaroji ekipa RKL reguliariojo sezono turnyrinėje lentelėje užima 7-ąją vietą. Na o šeštadienį, 16 valandą, technologijų ir verslo mokykloje, priims Kauno technologijos universisteto krepšininkus.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti