Pokyčiai Ukmergės „Olimpo“ komandoje

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Ukmergės „Olimpas“ abipusiu sutarimu nutraukė bendradarbiavimą su vyriausiuoju komandos treneriu Mariumi Pavlovskiu.

„Šio sezono “Olimpo” komplektaciją pradėjome gana vėlai – rugsėjo mėnesį. Suburti naują komandą –  darbas tikrai ne iš lengvųjų, tad jaunam treneriui buvo mestas nemenkas iššūkis vesti ekipą į klubo vadovybės užsibrėžtus tikslus. Džiaugiamės, kad Marius priėmė tai ir nuoširdžiai norėjo siekti pergalių kartu. Šiandieną situacija yra tokia, jog esami rezultatai klubo netenkina ir komandai reikalingi pokyčiai. Norime padėkoti treneriui už nuoširdų darbą komandoje, už jo atliktus darbus ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės jo, kaip stratego, karjeroje“,- teigia Ukmergės „Olimpo“ vadovas Nerijus Vasiliauskas.

Ukmergės „Olimpo“ ekipą taip pat palieka lengvojo krašto pozicijoje žaidžiantis Modestas Gauba. Krepšininkas per vidutiniškai kiek daugiau nei 17 minučių krepšinio aikštelėje pelnydavo po 3 taškus, atkovodavo po 4 kamuolius bei surinkdavo po beveik 5 naudingumo balus.

Šio sezono RKL (Regionų krepšinio lygos) pirmenybėse „Olimpas“ per 12 rungtynių iškovojo kol kas tik 3 pergales. Komanda rikiuojasi 13-oje turnyro lentelės vietoje.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti