Skaudus „Olimpo“ pralaimėjimas po pratęsimo namuose

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)

Praėjusį penktadienį Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje aidėjo nusivylimo šūksniai – rezultatu 94:96 (10:12;23:19;14:21;26:24) Ukmergės „Olimpas“ nusileido Marijampolės „Sūduvos-Mantingos-2“ ekipai. Nors visų rungtynių metu ir vyravo apylygis rezultatas, o nuaidėjusi ketvirtojo kėlinio finalinė sirena reiškė pratęsimą, visgi ukmergiškiams nepavyko padovanoti pergalės savo sirgaliams.

Marijampolės komandoje visišku lyderiu praėjusiose rungtynėse tapo Domantas Senda, kuris pelnė net 30 taškų, atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 7 priešininkų pražangas bei surinko 28 naudingumo balus. Jam padėjo du komandos draugai – Jaunius Davniukas (21 taškas, 9 at. kam., 26 naud. balai) ir Robert Subotkevič (20 taškų, 19 naud,. balų).

Ukmergės „Olimpo“ gretose rezultatyviausiai sužaidė Edvinas Lebeckas (21 taškas, 11 at. kam., 16 naud. balų) ir Mantas Vavilovas (21 taškas, 21 naud. bal.). 16 taškų pridėjo Ignas Bilinskas. Aukštaūgis taip pat atkovojo net 13 kamuolių bei surinko 23 naudingumo balus.

„Olimpo“ komandoje – dar vienas naujas veidas. Komandą papildė bei sustiprino vidurio puolėjo pozicijoje žaidžiantis vilnietis Titas Vaitiekūnas. SMK (Sostinės krepšinio mokyklos) šešiolikmečiui auklėtiniui praėjęs susitikimas – debiutas Regionų krepšinio lygoje, tad linkime Titui kuo didžiausios sėkmės siekti „Olimpo“ pergalių kartu!

Jau ateinantį šeštadienį, gruodžio 22-ąją, 16 valandą, Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje „Olimpas“ namuose priims 5-ąją vietą turnyrinėje lentelėje užimantį Kauno „Atletą“.