Stovykloje-atrankoje liejosi prakaitas

Straipsnio autorius: Giedrius Auglys (uskolimpas.lt)


Rugpjūčio 7-8 dienomis Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse vyko pirmą kartą organizuota Ukmergės „Olimpo“ stovykla-atranka. Į vakarais vykusias treniruotes susirinko dvylika iš anksto užsiregistravusių krepšininkų iš Vilniaus, Kauno, Jonavos.

Stovykla sudomino ir klubo fanus. Vieną iš treniruočių stebėjo saujelė sirgalių.

„Olimpo“ treneris Paulius Šermukšnis teigė, kad pirmą kartą organizuojant tokią stovyklą norėjosi pasižiūrėti, kas iš to išeis. „Atvyko žaidėjų, kurie turi patirties RKL tiek A, tiek B divizionuose. Keli žaidėjai mums tikrai krito į akį, juos mes pasižymėjome ir atsižvelgsime į tai formuodami komandą“, – sakė jis.

Treneris taip pat akcentavo, jog būsimos ekipos komplektavimas vyksta pamažu: „Pirmiausia kalbėsimės su pernai komandoje buvusiais krepšininkais, žiūrėsim kas lieka, kas ne. Aplink likusiuosius dėliosimės trūkstamas grandis“. P. Šermukšnis pažymėjo, kad daugiau aiškumo dėl būsimos sudėties bus per artimiausias savaites.

Visos naujienos bus iš karto paviešintos komandos sirgaliams.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti