Ukmergėje pakilo 14-ojo Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono uždanga

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Praėjusio ketvirtadienio vakarą Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje nuaidėjo 14-ojo  Regionų krepšinio lygos (RKL) starto sirena. Atidarymo šventė į sporto kompleksą subūrė daug krepšinio aistruolių.

Renginyje buvo galima pamatyti ne tik gausybę žiūrovų, bet ir daug kviestinių svečių – visus su švente sveikino Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas bei RKL viceprezidentas Vaidas Jurgilas.

Žiūrėti tikrai buvo į ką – susirinkusius džiugino ne tik Ukmergės „Olimpo“ organizuota atidarymo šventė, „Vilkmergės“ bei „Kangoo Lina“ šokėjų pasirodymai, bet ir smagus „TOP SPORT“ žaidimas ilgosios pertraukos metu.

Po rungtynių arbitro švilpuko, į aikštelę įžengė Ukmergės „Olimpo“ bei LCC tarpautinio universiteto ekipos, kurių krepšininkus atlydėjo Ukmergės sporto centro jaunosios auklėtinės, treniruojamos Ritos Troškienės.

Pirmajame kelinyje pirmavę (21:14) ukmergiškiai antrame (12:28) leido sau šiek tiek atsipūsti bei tokiu rezultatyvumu nepasižymėjo, tad rezultatas švieslentėje didžiosios pertraukos metu rodė jiems nepalankų rezultatą – 33:42. Trečiame rungtynių ketvirtyje spurtavus „Olimpui“, pastarąją komandą bei LCC studentus skyrė 15 taškų. Šį skirtumą šeimininkų ekipai pavyko sumažinti iki dešimties – nuaidėjus rungtynių finalinei sirenai rezultatas reiškė svečių iš Klaipėdos pergalę – 81:91 (21:14;12:28;21:27;27:22).

Ukmergės „Olimpo“ strategas prasidėjusiame sezone teigia matantis nemažai perspektyvų:  „Iš praėjusių metų sudėties liko vos du žaidėjai, tad natūralu, jog komandai trūksta susižaidimo. Vyrai darė daug klaidų tiek puolime, tiek gynyboje, tad turime daugybę taisytinų dalykų. Visgi, įvertinus visus faktus, esu labai patenkintas komanda. Mūsų amžiaus vidurkis yra labai mažas, tačiau, nepaisant to, jau pirmosiose sezono rungtynėse vyrai pademonstravo tikrai gana brandų žaidimą, tad į artėjantį sezoną žiūriu labai optimistiškai.“

Visišku susitikimo lyderiu tapo LCC universiteto vidurio puolėjas Eimantas Žilius, pelnęs 28 taškus ir surinkęs 30 naudingumo balų. Rezultatyvumu taip pat pasižymėjo Justas Grikštas (21 tšk.) ir Mantas Ruikis, į savo sąskaitą įsirašęs 12 taškų.

Ukmergės gretose į priekį vedė Edvinas Lebeckas (19) bei Mantas Vavilovas, į priešininkų krepšį sumetęs 12 taškų.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow