Ukmergėje pakilo 14-ojo Regionų krepšinio lygos (RKL) sezono uždanga

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Praėjusio ketvirtadienio vakarą Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje nuaidėjo 14-ojo  Regionų krepšinio lygos (RKL) starto sirena. Atidarymo šventė į sporto kompleksą subūrė daug krepšinio aistruolių.

Renginyje buvo galima pamatyti ne tik gausybę žiūrovų, bet ir daug kviestinių svečių – visus su švente sveikino Ukmergės rajono meras Rolandas Janickas bei RKL viceprezidentas Vaidas Jurgilas.

Žiūrėti tikrai buvo į ką – susirinkusius džiugino ne tik Ukmergės „Olimpo“ organizuota atidarymo šventė, „Vilkmergės“ bei „Kangoo Lina“ šokėjų pasirodymai, bet ir smagus „TOP SPORT“ žaidimas ilgosios pertraukos metu.

Po rungtynių arbitro švilpuko, į aikštelę įžengė Ukmergės „Olimpo“ bei LCC tarpautinio universiteto ekipos, kurių krepšininkus atlydėjo Ukmergės sporto centro jaunosios auklėtinės, treniruojamos Ritos Troškienės.

Pirmajame kelinyje pirmavę (21:14) ukmergiškiai antrame (12:28) leido sau šiek tiek atsipūsti bei tokiu rezultatyvumu nepasižymėjo, tad rezultatas švieslentėje didžiosios pertraukos metu rodė jiems nepalankų rezultatą – 33:42. Trečiame rungtynių ketvirtyje spurtavus „Olimpui“, pastarąją komandą bei LCC studentus skyrė 15 taškų. Šį skirtumą šeimininkų ekipai pavyko sumažinti iki dešimties – nuaidėjus rungtynių finalinei sirenai rezultatas reiškė svečių iš Klaipėdos pergalę – 81:91 (21:14;12:28;21:27;27:22).

Ukmergės „Olimpo“ strategas prasidėjusiame sezone teigia matantis nemažai perspektyvų:  „Iš praėjusių metų sudėties liko vos du žaidėjai, tad natūralu, jog komandai trūksta susižaidimo. Vyrai darė daug klaidų tiek puolime, tiek gynyboje, tad turime daugybę taisytinų dalykų. Visgi, įvertinus visus faktus, esu labai patenkintas komanda. Mūsų amžiaus vidurkis yra labai mažas, tačiau, nepaisant to, jau pirmosiose sezono rungtynėse vyrai pademonstravo tikrai gana brandų žaidimą, tad į artėjantį sezoną žiūriu labai optimistiškai.“

Visišku susitikimo lyderiu tapo LCC universiteto vidurio puolėjas Eimantas Žilius, pelnęs 28 taškus ir surinkęs 30 naudingumo balų. Rezultatyvumu taip pat pasižymėjo Justas Grikštas (21 tšk.) ir Mantas Ruikis, į savo sąskaitą įsirašęs 12 taškų.

Ukmergės gretose į priekį vedė Edvinas Lebeckas (19) bei Mantas Vavilovas, į priešininkų krepšį sumetęs 12 taškų.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti