Ukmergės „Olimpas“ atsisveikina su Dovydu Sakalniku

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Visoms ekipoms žygiuojant link finišo tiesiosios RKL (Regionų krepšinio lygos) čempionate, neišvengta nei praradimų, nei komandų pastiprinimų. Ne išimtis ir Ukmergės „Olimpo“ klubas, kuris šiame RKL sezone patyrė įvairių permainų. Šį kartą – ant parketo dėvinčio „Olimpo“ marškinėlių nebepamatysime Dovydo Sakalniko.

22-ejų metų krepšininkas Ukmergės miesto garbę RKL kovose gynė jau antrąjį sezoną. Verta paminėti, kad sezono pradžioje D. Sakalnikas už įgūdžius aikštelėje buvo pripažintas lygos savaitgalio naudingiausiu žaidėju. Per 21-ias rungtynes šiame reguliariajame sezone D. Sakalnikas krepšinio aikštelėje vidutiniškai praleisdavo po beveik 24 minutes, kurių metu pelnydavo po 8 taškus, atkovodavo 3 kamuolius bei surinkdavo po vidutiniškai 8 naudingumo balus.

Linkime Dovydui visokeriopos sėkmės tolimesniame krepšinio karjeros kelyje, na o Ukmergės „Olimpo“ krepšininkai jau šiandieną vyksta į Plungę, kur sieks įrodyti savo pranašumą prieš vietos bendravardį „Olimpą“!

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus. Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimo taisyklėmis. Daugiau informacijos

SLAPUKŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent Jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi Jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti Jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes Jūsų naudojimui.


Nr. Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
1. _ga Naudojamas Google Analytics atskirti unikalius vartotojus ir jų sesijas. 2 metai
2. _gid Naudojamas Google Analytics nustatyti ar vartotojas atsidarė naują sesiją tinklapyje. 24 valandos
3. _gat Naudojamas Google Analytics limituoti sesijų kiekį, esant didelei tinklapio apkrovai. 1 minutė
4. euCookie Naudojamas išsaugoti slapukų sutikimo sąlygoms. 30 dienų

Mūsų svetainėje naudojamuose slapukuose nėra jokių asmeninių Jūsų duomenų ir jie nėra naudojami atpažinimo tikslais. Tačiau, jei norite apriboti slapukus arba juos ištrinti, tai galite padaryti interneto naršyklės nustatymuose.

Uždaryti