Ukmergės „Olimpas“ padovanojo antrąją pergalę savo žiūrovams

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)


Priešpaskutinįjį lapkričio šeštadienį Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje vyko Ukmergės „Olimpo“ susitikimas su antrąja Jonavos ekipa. Tik trečiojo ketvirčio metu nusileidę ukmergiškiai įveikė įtampą aikštelėje ir rezultatu 74:65 (23:18;20:11;14:19;17:17) iškovojo antrąją savo pergalę ir taip papildė savo laimėjimų seriją.

Svečių komandos lyderiu praėjusio mačo metu tapo Ervinas Černis. Aštuoniolikmetis pelnė 20 taškų, atkovojo net 13 kamuolių po krepšiu bei surinko 30 naudingumo balų. Rezultatyvumu taip pat pasižymėjo Margiris Vaznaitis – į priešininkų krepšį sumetė 17 taškų.

Šį kartą Ukmergės „Olimpo“ gretose krepšininkai pasidalijo pelnytų taškų sumą – Dovydas Sakalnikas savo sąskaitoje įsirašė 13 taškų, praėjusiose rungtynėse nežaidęs Edvinas Lebeckas ir Lukas Buitkus pataikė po 12, Vytautas Saulis – 11. Šis žaidėjas taip pat atkovojo 8 kamuolius, tiek pat nusiėmė ir Ignas Bilinskas.

„Olimpas“ RKL (Regionų krepšinio lygos) turnyrinėje lentelėje šiuo metu užima 13 vietą.

Sekantis Ukmergės komandos susitikimas planuojamas ateinantį penktadienį (11-23) Kretingoje prieš vietos „Kretingos“ komandą.

Powered by Dragonballsuper Youtube Download animeshow