Žaibiškas V. Saulio tritaškis išplėšė pergalę Ukmergės „Olimpui“

Straipsnio autorius: Dagnė Gaidytė (uskolimpas.lt)

Vėlų ketvirtadienio vakarą (02-21) Ukmergės technologijų ir verslo mokykloje degė aistros – krepšinio aikštelėje susitiko dvi RKL (Regionų krepšinio lygos) ekipos – Ukmergės „Olimpas“ ir Kretingos „Kretinga“. Nors viso susitikimo metu abi komandos sekė viena kitai įkandin, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje jau atrodė, jog žaidėjų ir žiūrovų lauks karštas rungtynių pratęsimas, visgi likus vos vienai sekundei iki finalinės sirenos „Olimpo“ aukštaūgis Vytautas Saulis smeigė lemiamą tritaškį, kuris ir lėmė pergalę Ukmergės ekipai rezultatu 78:75 (18:22;21:19;13:25;26:9).

Rezultatyviausias svečių komandoje buvo Rytis Zabita, kurio sąskaitoje – 19 taškų, 8 atkovoti kamuoliai ir 22 surinkti naudingumo balai. Jam padėjo Tadas Maželis (16 taškų, 5 rez. perdav., 12 naud. balai).

Ukmergės „Olimpo“ gretose daugiausiai taškų pelnė Ignas Bilinskas (22 taškai, 4 at. kam., 25 naud. balai). Taip pat komandą į priekį vedė Edvinas Lebeckas (19 taškų, 8 at. kam., 3 rez. perdav., 26 naud. balai) bei Vytautas Saulis (17 taškų, 9 at. kam., 4 rez. perdav., 4 išpr. praž., 27 naud. balai).

Jau šiandien, vasario 22-ąją dieną, Ukmergės „Olimpas“ išvyko į Plungę, kur susitiks su vietos „Olimpo“ komanda.